Pamatnosacījumi.

  1. Ķermenim jābūt tīram.
  2. Pirms procedūras paturiet dzintara disku starp plaukstām, lai tas sasilst. Ja neizdodas sasildīt ar savu enerģiju, paberzējiet to ar vilnas audumu. Procedūras laikā sekojiet, lai dzintara disks būtu silts.
  3. Veicot masāžu otram, sekot, lai ir noslēgta ķēde. Turiet brīvo roku uz pacienta ķermeņa, kur ērtāk, ja nav norādīts speciāli.
  4. Ja procedūru veicat sev, tad nav nepieciešams noslēgt ķēdi, vienkārši masējiet riņķveida kustībām
  5. Lai dzintara disks labāk slīdētu ieteicams ķermeni apstrādāt ar dzintara putekļiem (būs labāks efekts) vai zīdaiņu pūderi (būs mazāks efekts).
  6. Masāžu veic viegli, nespiežot. Aptuveni viena riņķveida kustība vienā sekundē. Trajektorija nedrīkst būt liela. Katra apļa ceļš nedaudz pārklāj iepriekšējo.
  7. Ja parādās nepatīkamas sajūtas, procedūra jāpārtrauc.
  8. Parasti procedūras ilgums ir 15 minūtes. Svarīgi to darīt 10 dienas neizlaižot nevienu dienu.
  9. Pēc masāžas izlīdziniet biolauku ar dzintara disku pārejot visam ķermenim aptuveni 3-5 mm augstumā.
  10. Pēc procedūras disku noslaukiet ar vilnas audumu un ielieciet traukā ar rupjo sāli.

Artrīts, poliartrīts, reimatisms. Arī vispārējā veselības uzlabošana.

Dziedinātājs, turot labajā rokā dzintara disku un ar kreiso roku turot kreisās kājas pirkstus, veic riņķveida kustības pa pacienta ķermeni aptuveni 5 minūtes, tad turot labās kājas pirkstus turpina viegli riņķveida kustībām masēt ķermeni 5 minūtes. Ķermeni masē līdz vietai ko bez piepūles var aizsniegt. Turpina turot kreisās rokas pirkstus ( 5 minūtes) un visbeidzot turot labās rokas pirkstus 5 minūtes.  Ieteicamais kurss ir 10 dienas, kura laikā pārmaiņus tiek masēta ķermeņa priekšpuse un mugurpuse. Svarīgi ir neizlaist nevienu dienu šī kursa laikā.

Radikulīts
15 minūtes masējiet jostas vietu. Otra roka- kur ērtāk.

Vidusauss iekaisums, deguna blakusdobumu iekaisums.

Dziedinātājs ieliek kreisās rokas vidējo pirkstu pacienta ausī un veic apļveida kustības pulksteņrādītāja virzienā šādā secībā: kreisais vaigs, piere, labais vaigs, zods. Sāciet obligāti no kreisā vaiga un beidziet ar zodu. Procedūras kopējais ilgums aptuveni 20 minūtes. Pirmās 8-9 minūtes masējiet, tad 1-2 minūtes izlīdziniet lauku ar disku pārejot sejai 3-5 mm augstumā, tad turpiniet kā sākumā 8-9 minūtes. Pēc procedūras ieteicams 15 minūtes pagulēt disku paliekot zem auss.

Gripas pirmās pazīmes
Procedūra tāda pati kā vidusauss iekaisuma gadījumā tikai masāžu veiciet 2 reizes dienā. Pēc katras procedūras uzlieciet dzintara disku uz slimnieka mutes un paturiet 3-5 minūtes.

Aizcietējumi, kolikas
Disks labajā rokā, masēt riņķveida kustībām vēderu pulksteņrādītāja virzienā. Veicot šo procedūru citam, kreisā roka pretējā pusē – uz muguras. Procedūras ilgums 15 minūtes. Parasti pēc 5-8 minūtēm sākas vēdera burkšķēšana un gāzu izdalīšanās. Pēc 15 minūtēm skrien uz WC.

Nierakmeņi
Riņķveida kustībām masēt muguru nieru apvidū. Otra roka zem nabas. Procedūras ilgums 10-15 minūtes. 10-15 dienas.

Kuņģa čūla, 12-pirkstu zarnas čūla
Disks labajā rokā, masēt riņķveida kustībām vēderu pulksteņrādītāja virzienā. Kreisā roka pretējā pusē – uz muguras. Procedūras ilgums 15 minūtes.

Plaušu iekaisums, astma, aizdusa
Riņķveida kustībām masēt muguru lāpstiņu apvidū. Otra roka uz krūtīm. Procedūras ilgums 10-15 minūtes. Vienu dienu masēt muguru, otru – krūtis. 10 dienas.

Kaulu lūzumu gadījumos – brīvā roka virs lūzuma vietas, ar disku masēt zem lūzuma vietas. Pa noslēgto ķēdi plūdīs elektroni.

Zobu sāpes, galvas sāpes utt. masēt seju kā vidusauss iekaisuma gadījumā, izņemot pirksta likšanu ausī.

Domāju, ka princips ir saprotams. Un protams – apmeklējiet ārstu.

Esiet veseli!