Dzintars ir saules akmens, kas savu daudzu miljonu gadu dzīves gājumā ir uzkrājis gan saules enerģiju, gan Baltijas reģiona enerģētiku, gan konkrēta koka dzīvības spēku.
Par dzintara dziedinošām īpašībām ir veikti daudz pētījumi un pēdējā laikā interese un līdz ar to pētījumi par dzintara dziedniecību pieaug. Mūsu tautas tradīcijā un dziedniecībā dzintars ieņem vienu no centrālajām lomām.
Lietošanas ērtībai dzintara disks ir izgatavots no smalcināta Baltijas dzintara to saspiežot nelielā temperatūrā un nepievienojot saistvielas. Diska izmērs ir izvēlēts ērtai lietošanai.

Dzintars ir dielektriķis, tas nevada elektrību, taču berzes ietekmē akumulē elektronus un nelielu statisko elektrisko lādiņu.
Berzējot ādu ar dzintara disku (berze un dzintara sildīšana) norisinās brīvo elektronu un jonu apmaiņa starp ķermeni un dzintaru. Veicot dzintara masāžu, prasmīgs dziednieks stimulē bioloģiski aktīvos punktus uz ķermeņa meridiāniem, tādejādi aktivizējot enerģijas plūsmas, vielmaiņu, audu atjaunošanos, imunitātes stiprināšanos, ķermeņa adaptācijas uzlabošanos.

Lietošanas veids. Disku lieto ķermeņa masāžas procedūrām. Apļveida kustībām enerģiski masēt visu ķermeni. Sāpošajās vietās ieteicams uzkavēties. Sekot, lai disks ir silts. Nepieciešamības gadījumā disku var uzsildīt enerģiski ar to masējot ādu.

Diska kopšana. Pēc lietošanas noslaucīt ar mīkstu audumu. Ja esat to lietojis citam cilvēkam, tad ieteicams to attīrīt ieliekot traukā ar sāli uz 24 stundām. Tādejādi dzintars atgriezīsies savā veidošanās vidē, attīrīsies un atgūs savas dziednieciskās īpašības.

Lietošanas biežums. Lai novērstu slimības, uzturētu organisma enerģētisko potenciālu, novērstu enerģijas blokādes, novērstu darbības traucējumus ģenētiskajā aparātā un palielinātu imunitāti, vismaz reizi mēnesī jāveic visa organisma masāža ar dzintara disku. Lai atbrīvotos no vairuma slimību, pietiek ar 10 līdz 15 dzintara masāžas sesijām, kur katra ilgst 45 minūtes. Metodikas īpaša iezīme ir vienlaikus novērst vairākas slimības.