Ar Baltijas dzintara izpēti nodarbojamies no 2007. gada. Lasīti un analizēti neskaitāmi zinātniski raksti, veikti eksperimenti gan uz pašiem, gan uz saviem tuviniekiem. Dzintaru ir lietojuši tomāti siltumnīcā un suns pagalmā. Aptuveni 2012. gadā aizsākās eksperimenti ar smalkā dzintara pārvēršanu dzintara diskā un pēc pieciem gadiem bijām tikuši pie rezultāta. No 2017. gada vidus dzintara disku sāka lietot mūsu radinieki, draugi un draugu draugi. Paldies viņiem par vērtīgajām atsauksmēm un secinājumiem. Tas mums palīdzēja nonākt pie atziņas, ka varam dibināt uzņēmumu un piedāvāt sava darba augļus arī citiem. Uzņēmuma nosaukumu veido mūsu uzvārdi, tā kā ar savu vārdu atbildam par preces kvalitāti.

Uldis Krauze

Baltijas dzintara pētnieks, dziednieks, masieris. Vairāk kā 10 gadus no Baltijas dzintara izgatavo palīglīdzekļus masieriem un pirtniekiem.

Piedāvā: dziedināšanas seansi, āderu noteikšana, rūnu formulu sastādīšana, semināri par dzintara izmantošanu dziedniecībā.

tālr. 26611944

Ivars Vallers

Uguns rituālu vadītājs, vibroakustiskās masāžas pamatlicējs Latvijā, pirtnieks, masieris.

Piedāvā: dzintara masāža, vibroakustiskā masāža, māla banku terapija, semināri par dzintara izmantošanu pirtī, vienas dienas pirts skola.

tālr. 25869044