Psoriāze, jeb zvīņēde ir imūna saslimšana, kura galvenokārt izpaužas uz ādas kā pelēku, baltu, sudrabainu zvīņu klātas sārtas plāksnītes. Ar bīstamo slimību slimo 5 % Ziemeļeiropas iedzīvotāju visās vecuma grupās.
Pētījumi pierāda, ka pacientiem, kas slimo ar zvīņēdi kopš agra vecuma, pastāv risks nesasniegt 60 gadu vecumu slimības izraisīto veselības sarežģījumu dēļ, tāpēc svarīgākais priekšnosacījums ir savlaicīga diagnoze un pareizs ārstēšanas kurss. Slimības ārstēšana notiek visas dzīves garumā, ievērojot diētas, dzīvesveida izmaiņas, kā arī lietojot atbilstošus medikamentus.
Psoriāze ir ģenētiski noteikta saslimšana, ar kuru dotajā mirklī ir asociēti un identificēti vairāk nekā 50 gēnu bojājumu. Šīs ģenētiskās izmaiņas izraisa traucējumus vielmaiņas sistēmās. Neārstēta, tā var radīt ādas, sirds-asinsvadu, cukura kontroles un locītavu bojājumus, pastiprināt infarkta un insulta risku, arī izraisīt artrītu.
Ja esi izlasījis līdz šai vietai, tad tevi tas interesē vai uztrauc šī lieta. Jo patiesībā šī problēma ir lielāka nekā augstāk minētajos oficiālajos skaitļos, jo ļoti daudz cilvēki negriežas pie ārsta, bet cenšas tikt galā saviem spēkiem. Viens no veidiem kā var palīdzēt šīs problēmas risināšanā ir dzintars. Baltijas dzintarā esošā dzintarskābe ( līdz 8% dzintarskābes ) ir kā degviela mūsu šūnu augšanas procesā un savienojumā ar linsēklu eļļu tā labi palīdz psoriāzes problēmas risināšana.
Kādēļ tieši linsēklu eļļa? Tā ir vienīgā eļļa, kurā šķīst dzintars. Ņemiet vienu litru labas kvalitātes lineļļu un aplejiet uz simts gramiem dzintara gabaliņu (1/10 proporcijas), turiet tumšā vietā 14 dienas, reizi dienā apmaisot, pēc tam ielejiet tumšā noslēgtā traukā un lietojiet divas reizes dienā pa karotei iekšķīgi un ieziediet slimās ādas virsmu. Dzintars nav brīnumlīdzeklis, kas momentā atrisinās jūsu veselības problēmas, bet viens no papildus elementiem, kas palīdzēs uzlabot jūsu veselību.
Esiet Veseli!